הצוות שלנו

assf_goldberg1

ד"ר אסף פיטיורקובסקי​

ד"ר אסף סיים את לימודי הווטרינריה בשנת 2012 בבית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית. מאז סיום לימודיו עובד ד"ר אסף במרכז חירום גדול. בשנת 2018 הצטרף אסף לצוות הרופאים של המרפאה הניידת והחל לבצע ביקורי בית.

ד"ר אסף מקפיד להשתתף בכנסים ובלימודי המשך על מנת להישאר מעודכן בתחומי הרפואה השונים.

liron2

ד"ר לירון אשל ספיר

ד"ר לירון סיימה את לימודי הווטרינריה בשנת 2009. היא הצטרפה למרפאה הניידת לאחר שעבדה במספר מרפאות גדולות בארץ וצברה ניסיון ברפואה פנימית, כירורגיה ורפואת חירום.

ד"ר לירון מקפידה להשתתף בכנסים ובלימודי המשך על מנת להישאר מעודכנת בתחומי הרפואה השונים

24 Hour Vet

ד"ר מירב עדני

ד"ר מירב סיימה את לימודי הווטרינריה בשנת 2009 בבית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית. עם סיום לימודיה עבדה מירב המספר מרפאות וטרינריות, כמו כן עבדה כ-6 שנים בבית חולים וטרינרי גדול במרכז הארץ. ד"ר מירב מקפידה להשתתף בכנסים ובלימודי המשך על מנת להישאר מעודכנת בתחומי הרפואה השונים


אזורי השרות

איזורי שרות – וטרינר נייד ביקורי ביתתל אביברמת גןגבעתייםבני ברקפתח תקווה, חולון, בת ים, ראשון לציון, רמת השרון, הוד השרון, קריית אונו, יהוד, גני תקווה, גני יהודה, סביון, רשפון, כפר שמריהו, הרצליה, כפר סבא, רעננה, אבן יהודה, נתניה, יישובי עמק חפר, חדרה, ושאר יישובי האזור. במידת הצורך נשמח להגיע גם לאזורים מרוחקים יותר.

להזכירכם, היתרון העיקרי של וטרינר נייד הוא ביקור בית וטיפול וטרינרי בביתכם, ללא לחץ לכלב או לחתול וללא סכנת הדבקות במחלות מבעלי החיים הבאים למרפאה וטרינרית "רגילה".

"וטרינר נייד – ביקורי בית" שמחים להעניק לכם את שירותינו ומבטיחים תשומת לב אישית וטיפול מקצועי לחיית המחמד שלכם.  
וטרינר עד הבית – מקסימום נוחות, מינימום טרחה!
דילוג לתוכן